KABANOSY ZE ŚLIMAKA, CUDA NIGDZIE NIE PROPONOWANE!

fit slimaki SnailsGardenkabanosy ze slimaka SnailsGarden COŚ NA PRÓBĘ ? Kabanosy ze ślimakiem - Nowy pomysł! Produkcja partnerska w ramach sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla.

Czy cuda to się oczywiście okaże, farma Snails Garden, rodzinna firma promująca od 2003 roku ślimaki na stołach polski, tym razem zaskakuje kolejnym pomysłem na Andrzejki, Święta i Sylwestra. Mamy poczuć smak i zaskoczenie, pasję, zabawę i zauroczenie! Kabanosy ze ślimaka - Hit roku 2017! Z pełną ofertą zapoznasz się, spoglądając na zdjęcie. Wysyłka po całej Polsce. W sprawie dodatkowych pytań, kontakt email: bistro@snailsgarden.com

Szukacie mięsa o możliwie jak najprostszym składzie? Musicie spróbować filety z mięczaków śródziemnomorskich Snails Garden pochodzących z polskich pól - idealne na zaskoczenie. Składają się one wyłącznie z mięsa ślimaków, soli i warzyw. To produkt bez żadnych wypełniaczy i zagęstników. Super łatwy w przygotowaniu – dzięki sterylizacji jest gotowy do spożycia.


slimaki mazurskie puszka SnailsGardenWarto dodać, że mięso ślimaka jest bardzo bogata w pełnowartościowe, łatwo przyswajalne białko i wysoką zawartość pierwiastka życia, czyli SELENU. Doskonałe dla sportowców, dla osób w okresie rekonwalescencji.
Polecamy! Jeśli chcecie zobaczyć inne produkty Snails Garden, znajdziecie je tutaj: sklep online Snails Garden - http://www.sklep.snailsgarden.com/

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br