KOSMETYKI

Snails Garden Cosmetics oferuje
WYSOKIEJ JAKOŚĆI KOSMETYKI
PIELĘGNACYJNE.

Snails Garden Cosmetics oferuje wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Wszystkie nasze produkty są polskie, charakteryzują się naturalnymi składnikami i innowacyjną formułą, co przynosi doskonałe efekty.


krem sluz slimaka SnailsGardenWystarczy wybrać krem na trądzik – jeden z kilku naszych wspaniałych propozycji. Ich receptura opiera się na wyjątkowym składniku, jakim jest 100% śluz ślimaka, który jest pozyskiwany prosto z naszej hodowli znajdującej się w Pasłęku. Jest to wspaniały składnik, w pełni naturalny, odznaczającymi się wysoką jakością. Nie posiada żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów, dzięki czemu wykazuje się wysoką skutecznością. Nasz krem na trądzik pozwala uporać się z kłopotami skórnymi. To jedyne takie produkty na całym europejskim rynku!

Wymienić warto chociażby kolagen, elastynę, allantoinę, a także witaminy A, C oraz E. Oprócz tego znajdziemy w nim antybiotyki, mukopolisacharydy, a także kwas glikolowy. Wszystkie te naturalne proteiny są szybko wchłaniane przez skórę, dzięki czemu efekty naszych kremów są zadziwiające. W krótkim czasie stosowania można przywrócić swojej skórze prawidłowe funkcjonowanie, wpłynąć na jej regenerację, a także w odpowiedni sposób odżywić. Nasz krem na trądzik posiada także w swoim składzie kwas hialuronowy, który opóźnia procesy starzenia się skóry.

Śluz zawarty w naszych kosmetykach pochodzi od naszych hodowlanych ślimaków śródziemnomorskich Cornu aspersum aspersum. Te niepozorne ślimaki, które mierzą od 28 do 35 mm i ważą od 7 do 15 g, kryją w sobie wiele cennych dla skóry składników regeneracyjnych. Dzięki temu możemy zaoferować kosmetyki z naturalnymi elementami, a nie sztucznie wytworzonymi w laboratoriach kosmetycznych.

 

Cała tajemnica, jeśli chodzi o śluz ślimaka polega na tym, iż posiada on w swoim składzie wiele cennych elementów.

ulotka SnailsGardencertyfikat SnailsGarden

 
Snails Garden Cosmetics

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br