O firmie

o firmie

DZIAŁAMY NA RYNKU JUŻ OD 14 LAT OFERUJEMY PRODUKTY ŚWIEŻE, NATURALNE, SMACZNE I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nagroda Food Show Star 2017 - Najlepszy produkt rynku HoReCa - Ślimaki mazurskie. Nasze Gospodarstwo od 14 lat specjalizuje się w hodowli ślimaków śródziemnomorskich mięsnych Cornu aspersum, które wykorzystywane są głównie na eksport, dla hodowców z Polski, a przede wszystkim na potrzeby gastronomii dla HORECA. Od początku istnienia firmy nastawieni jesteśmy na ciągły rozwój oraz perfekcyjne podejście do szczegółów. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwinąć w naszej branży nie tylko sektor hodowlany, ale również konsumpcyjny właśnie dzięki HORECA, oferując jedyne takie produkty. 

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany zakład przetwórczy spełniający ścisłe wymogi unijne, według systemu HACCP. Są to produkty świeże, naturalne, smaczne i najwyższej jakości - tworzące ofertę nad którą pracowaliśmy przez wiele lat i z której jesteśmy tak bardzo dumni. Certyfikat zgodności PL-EKO-09/2383/15 

 

 

Hodowla

Hodowla

Snails Garden tworzy kadra wyspecjalizowanych pracowników, dzięki której ślimaki poddawane są ciągłej kontroli i ocenie. Powierzchnia fermy wyposażona jest w innowacyjne technologie takie jak bezobsługowe hydrofornie, automatyczne systemy zraszające czy monitoring. Ślimaki hodujemy w specjalnym środowisku, w którym występuje bujna roślinność i naturalna poranna rosa. Dodatkowo mieszanki paszowe sporządzane są z wyselekcjonowanych, ekologicznych ziaren zbóż z domieszką specjalnych ziół. To wszystko zapewnia możliwie najlepsze warunki rozwoju dla ślimaków.

Sukcesy

Sukcesy

Gospodarstwo rolne Snails Garden jest członkiem stowarzyszenia Slow Food, międzynarodowej organizacji, która zajmuje się wspieraniem producentów zdrowej i tradycyjnej żywności. W 2009 roku firma została laureatem konkursu "Mikroprzedsiębiorca roku 2009", jeszcze w tym samym roku została wydana pierwsza w Polsce publikacja pt. "Hodowla i Chów Ślimaków", której autorem jest Grzegorz Skalmowski.

W 2012 r. firma zdobyła I miejscem w konkursie "Przedsiębiorca społecznie zaangażowany". Jest to dowód uznania działania w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, prospołecznej i proekologicznej postawy oraz zaangażowania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Naszą szczególną nagrodą jest wyróżnienie w konkursie "Sposób na Sukces 2013" pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby, oraz nagroda "Wizjonera" roku 2014 przyznaną przez Dziennik Gazetę Prawną. Do sukcesów roku 2014 zaliczamy również przyznanie certyfikatu "Certyfikat Dobry Produkt" dla ślimaków w bulionie warzywnym w kategorii Nowy Innowacyjny Produkt, przyznany przez Polską Organizacją Handlu. Koniec roku 2015, zamykamy e-Gazelą Biznesu!

Rok 2016 nagroda Rzeczypospolitej - Orły Exportu 2016 i certyfikat "Dobry Produkt" w kategorii produkt wysokiej jakości, przyznany przez Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Otrzymanie prestiżowego certyfikatu z rąk marszałka województwa "Produkt Warmia Mazury" dla produktu "Ślimaki z Mazur", co przyczynia się do rozpoznawalności marki Eko Snails Garden (Skalmowscy – Produkcja i Catering), Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017, Nagroda Food Show Star 2017 - Najlepszy produkt rynku HoReCa - Ślimaki mazurskie!

Jednak naszym największym sukcesem są zadowoleni klienci, którzy wspierają nas w codziennych naszych działaniach. Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ jest dla nas najważniejsza.

 

Najlepszy tworzy pierwszy

 

Wyróżnia Nas

  • Bogate doświadczenie
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe doskonalenie
  • Dbanie o dobro klienta, stawiając na najwyższą jakość oferowanych produktów
  • Liczne sukcesy i nagrody
 
Snails Garden w gronie e-Gazeli Biznesu 2015!

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br