Ślimaki i finaliŚci MasterChef, Hell's Kitchen, Top-Chef!

 tch1 Relacja z wydarzenia...

Master Chefs 4 Dogs to akcja charytatywna, w której uczestniczą znani z ekranów telewizyjnych kucharze. Polega ona na umożliwieniu mieszkańcom degustacji potraw, przygotowanych przez kulinarnych mistrzów, w zamian za podarowanie karmy dla zwierząt, kocyków i innych potrzebnych w schroniskach rzeczy.

Oczywiście górowały ślimaki! Snails Garden z dumą wspiera akcje - już trzeci raz z rzędu :)

Od początku akcja Master Chefs 4 Dogs ma charakter w pełni charytatywny, wszystkie osoby i firmy zaangażowane w jej organizację robią to z chęci pomocy wszystkim potrzebującym czworonogom. Akcja odbyła się 30 maja o godzinie 13:00 w restauracji Vilanova, która mieści się przy ulicy Klimczaka 22 w Warszawie.

Gotowali finaliści i uczestnicy takich programów kulinarnych jak MasterChef, Hell's Kitchen i Top-Chef: Marcin Przybysz, Bartłomiej Witkowski, Patryk Dziamski, Agata Gawrońska, Marcin Kaczmarek-Pielin, Diana Volokhova Sargsyan, Karina Zuchora, czy Samar Khanafer-Gniadek i Rafał Wronka.

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br