Kulinarny Puchar Polski

KPPZgodnie ideą firmy Snails Garden Skalmowscy, propagujemy - powrót ślimaków na polskie stoły. To była doskonała okazja do zawarcia kolejnych intratnych kontaktów biznesowych pod kątem dalszej ekspansji, - o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte...

Na zdjęciu założyciel Snails Garden, Grzegorz Skalmowski - członek Stowarzyszenia Euro-Toques Polska i Jarosław Uściński - Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

Przedstawiciele Eko Snails Garden mieli przyjemność gościć na specjalne zaproszenie na Gali rozdania nagród Hotel Brand Awards - Premiera Cup 2016 i Kulinarny Puchar Polski.

Podniosła impreza, zrzeszająca branże HoReCA.

Zwycięzcy 16 edycji KPP 2016 - Paweł Salomon i Maciej Pisarek. Galę uświetnił występ na żywo zespołu Enej!

Kulinarny Puchar Polski (KPP) uznawany jest za najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w naszym kraju. Jest to jedyny konkurs, o tej tematyce, któremu wspólnie patronują najważniejsze stowarzyszenia branżowe: Fundacja Klubu Szefów Kuchni, Stowarzyszenie Eurotoques oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Nad przebiegiem konkursu zawsze czuwa niezależne, międzynarodowe jury. Dzień finału KPP jest zawsze wielkim świętem polskiej gastronomi, które jednoczy całą branżę.


1 1 1 1 1

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br