Aregala Polska

3Polska gotowała ślimaki! Gourmonde 2016 Lublin. Światowy zjazd szefów kuchni Aregala 2016!
Polski pokaz kulinarny w wykonaniu wspaniałego Chefa Krzysztofa Gawlika, który oczarował wszystkich kawiorem białym, ślimakami z serem pleśniowym i szparagami.

To największa wizyta studyjna wybitnych szefów kuchni z całego świata w Polsce. Do Lublina przyjechali na zaproszenie Jean Bos, który stoi na czele Aregala Polska. To człowiek legenda. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Kucharskiej w Mechelen w Belgii.

Na światowym zjeździe kucharzy Aregala odbywały się warsztaty kulinarne. Podczas wspólnego gotowania, szef z Niemiec Wolfgang P. Menge podpowiedział, aby ślimaki pokroić w paseczki na drobno, smak i aromat dania stał się delikatny i subtelny, co było wielkim zaskoczeniem. Niektórzy nawet nie zorientowali się że jedli zupę ze ślimaków. Polecamy takie rozwiązanie, szczególnie do polskiego menu.

AREGALA jest stowarzyszeniem, które promuje udział gastronomicznych tradycji kulinarnych różnych narodów, jako wartości kulturowych, turistic, społeczne, dobroczynne, historycznych i edukacyjnych. Została założona w 1982 roku i dziś obejmuje Amerykę i Europę i stało się jednym z największych i najważniejszych stowarzyszeń na świecie, ze względu na jego zasięg geograficzny (poprzez integrację 32 kraje) i wagę i znaczenie jego twórczości.

Niektóre z tych krajów, m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Turcja, Azja: Indonezja, Malezja, Tajlandia i Izrael i Egipt w Afryce.

 

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br