Slow Food

Jeżeli film się nie uruchamia kliknij tu ...

Slow Food SnailsGarden slimakiOchłonęliśmy, to były wrażenia które zostaną w naszych sercach. Miejsce i idea zobowiązują. Slow Food na najwyższym poziomie!!! Tego mogliśmy się spodziewać, wszak kolację przygotowała kadra wybitnych kucharzy. Niemniej miłym zaskoczeniem było nasze nazwisko na karcie menu przy pięknie zastawionym stoliku. Zacytuję bo to duma i zaszczyt ,, Najlepsi Szefowie Kuchni zapraszają na Kulinarną Podróż Sz.P. Grzegorza Skalmowskiego. "

Wielkie podziękowanie dla Andrzej Bulawski Slow Food Szczecin za zaproszenie. Dla kucharzy Jacek Krakowiak, Mariusz Siwak, Rafał Lorenc, Andrzej Jakomulski, Przemysław Góral - za to że dokonali cudu i pokazali jak wspaniale mogą smakować ślimaki Snails Garden, jakie uczucia mogą wywołać tak „kreowane” i podane dania. To była podróż którą przeżyliśmy pierwszy raz. Podróż z Slow Food i naszym produktem.

Jako producenci stawiamy na jakość i ekologię naszych ślimaków śródziemnomorskich nie wspominając o białym kawiorze podanym w różnych odsłonach.

PS...
Gratulujemy wspaniałego wywiadu dla organizatora Andrzej Bulawski - Slow Food Convivium Szczecin. Dziękujemy za gościnę dla Hotel Aquarius SPA Kołobrzeg oraz za niesamowitą podróż kulinarną ze ślimakiem/szparagami/rybą dla mistrzów kulinarnych! Cały reportaż http://szczecin.tvp.pl/25372202/160516, minuta 9:40s, 35:00.

1 1 1 1

 

 

 

 

 

 

Dania przygotowali - Jacek Krakowiak - szef kuchni Hotelu Aquarius SPA *****, Przemysław Góral - szef Cukierni Hotelu Aquarius, Andrzej Jakomulski - szef kuchni Hotelu Leda Spa ****, Mariusz Siwak - szef kuchni Hotelu Park Szczecin, Rafał Lorenc - właściciel i szef kuchni Restauracji Projekt Kuchnia w Koszalinie.

Wielki podziw i satysfakcja.
Dziękujemy!
Grzegorz i Mariola Skalmowscy
Snails Garden
www.snailsgarden.com

Poradnik Restauratora - www.poradnikrestauratora.com.pl - (...) ”właśnie takie dania - proste poprzez łączenie sprawdzonych smaków, a jednocześnie eleganckie dzięki przemyślanym dodatkom, trzeba promować. Być może wówczas ślimak wysforuje się na pierwsze miejsca w rankingu polskich konsumentów...”

Foto dzięki uprzejmości:
•"Poradnik Restauratora" pismo, które od momentu powstania przeszło drogę dynamicznego rozwoju, czego wyrazem jest wysoka pozycja w niezależnych badaniach (zlecanych przez producentów). Wydawany jest nieprzerwanie od 1999 roku, a poprzedzony był numerem "sygnalnym". "Poradnik Restauratora" to specjalistyczny magazyn o profilu poradniczo - informacyjnym. Dostarczany jest bezpośrednio do rąk specjalistów w branży gastronomicznej - https://www.facebook.com/poradnikrestauratora/

•„Papaja.pl” Platforma gastronomiczna - www.papaja.pl adresowany jest do profesjonalistów związanych z branżą hotelarsko - gastronomiczną. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego w branży.

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br