LIVE COOKING

1„Ślimak w Kardamonie” Snails Garden Skalmowscy i Kardamon Restaurant.

EUROPEJSKI FESTIWAL SMAKU 2016
To jest bardzo wysmakowane połączenie kilku twarzy, jakie kultura może mieć. I ten festiwal z roku na rok dowodzi tego coraz inteligentniej i w coraz lepszym smaku. Zdecydowaliśmy się go wspierać, bo to bardzo ciekawy i przemyślany projekt, realizowany przez świetnych i kompetentnych ludzi z pasją - mówi Paweł Potoroczyn, dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza w Warszawie, narodowej instytucji kultury promującej kulturę Polski za granicą.

Zapraszamy do współpracy
Mariola Piłat Skalmowska & Grzegorz Skalmowski


Live cooking to kulinarny sposób na uatrakcyjnienie festiwalu, biznesowych spotkań czy uroczystości. Podczas imprezy live cooking potrawy przygotowywane są na naszych oczach – Snails Garden Skalmowscy gotują na żywo. Dzięki temu mają Państwo możliwość podpatrzenia warsztatu naszej pracy.
Mogą Państwo wybrać składniki, z których ma zostać przyrządzone danie lub, z naszą pomocą, wcześniej ustalić jakie potrawy będą przyrządzane. W trakcie pokazu opowiadamy o przepisie oraz sposobie podania dania.

Pada również wiele pytań, dlatego wyposażeni jesteśmy w mikroporty pozwalające jednocześnie gotować i opowiadać o tym co robimy.

W ramach Live Cooking polecamy:

- ślimaki po burgundzku
- bruschetty
- ślimaki smażone
- kawior biały

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

Foto: Małgorzata Sulisz

 

 

Live Cooking Stary Maneż "Na Noże TVN"

Na Noze TVNZgodnie z ideą firmy, cały czas przypominamy naszym rodakom - o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte....
Snails Garden Skalmowscy Live Cooking w Gdańsku. To była prawdziwa "Ślimaka Kulinarna Podróż"

Kolejna odsłona naszej wspólnej książki, którą stworzyło 64 wybitnych mistrzów polskiej gastronomi. Dziękujemy za zaproszenie. Mamy nadzieję że pokazaliśmy Wam trochę naszej pasji, tego co robimy i to co nas nakręca.

Piotr Domański zademonstrował ślimaki z makaronem, na śmietanie z winem.

Przepisy Piotra znajdźcie na 72 stronie książki - "Miłosne uniesienie", "Nieśmiałe pocałunki", "Czerwone Łoże" - tak, nasze ślimaki to afrodyzjaki.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br