Ślimaki z Mazur - Eko Snails Garden (Skalmowscy – Produkcja i Catering)

KRGIC Eko Snails Garden Skalmowscy Produkcja Catering

Miło nam poinformować, że naszych firma Eko Snails Garden (Skalmowscy – Produkcja i Catering) dołączyła do Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu.

Branża gastronomiczna powołała Krajową Radę Gastronomii i Cateringu. Na jej czele stanął Sylwester Cacek ze Sfinks Polska SA. W skład wchodzi 21 członków od sieci gastronomii po catering i producentów, które zrzesza łącznie około 2000 restauracji.

Firma EKO SNAILS GARDEN to największa rodzinna firma zajmującą się produkcją kawioru białego i przetwórstwem ślimaków jadalnych ŚRÓDZIEMNOMORSKICH (mięsnych - hodowlanych) na skalę Polski a nawet Europy. Producent polskich kremów kosmetycznych na bazie czystego śluzu ślimaka. Przedsiębiorstwo Eko Snails Garden to firma cateringowa wszystkich wyrobów ze ślimaków i pełnej gamy sprzętu gastronomicznego do ich konsumpcji. Lider w produkcji świeżych ślimaków śródziemnomorskich. Jedyny w Polsce producent ślimaków mięsnych ekologicznych, potwierdzonych EUROPEJSKIM certyfikatem PL-EKO-09/2383/15

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br