ŚLIMAKI Z MAZUR (WIDEO)

Produkt Warmia Mazury Slimaki z MazurKreowanie rynku helikultury zobowiązuje, po 13 latach, otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający pochodzenie naszych ślimaków. Podpisaliśmy prawa do korzystania ze znaku " Produkt Warmia Mazury" dla produktu "Ślimaki z Mazur" Staraliśmy się aby potwierdzić autentyczność polskich produktów, mamy nadzieję, że polska gastronomia doceni jeszcze bardziej naszą pasję i produkt, który tworzymy od podstaw na naszej farmie Snails Garden na Mazurach. Zachęcamy do tego aby każdy chef i właściciel obiektu gastronomicznego zaznaczył w karcie dań - "Ślimaki z Mazur" Na potwierdzenie tego co robimy nasza rodzinna firma Snails Garden Skalmowscy, została wyróżniona także w kategorii Usługa dla " Szkolenia z hodowli i chowu ślimaków jako przykład przedsiębiorczości w gospodarstwie rolnym"

Z dumą odebraliśmy je z rąk Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

W piątek 9 grudnia o godz. 18.00 w Hotelu Omega odbyła się VII gala „Produkt Warmia Mazury”. Zaświadczenia potwierdzające najwyższą jakość połączoną z lokalnym pochodzeniem, usługą i wydarzeniem. Certyfikaty wręczył marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Patriotyzm gospodarczy to popularny obecnie trend, choć w dobie globalizacji, kiedy staliśmy się obywatelami świata, utożsamianie się z konkretnym miejscem jest bardzo trudne – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Jako samorząd województwa staramy się uświadomić mieszkańcom, jak ważna jest przynależność do danego regionu oraz jak istotne jest wspieranie naszych regionalnych firm. Wszystko to przekłada się bowiem na dobrobyt gospodarczy i społeczny województwa.

Dzięki systematycznemu znakowaniu flagowych produktów, usług i wydarzeń z naszego województwa rośnie baza informacji o wytworach przedsiębiorców z Warmii i Mazur, z których jesteśmy znani i które chcemy promować.

Snails Garden Horeca jest pionierem i dystrybutorem wyrobów ze ślimaka śródziemnomorskiego mięsnego na polskim rynku. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich jakości i świeżości.

Nasze ślimaki mają zapewnione najlepsze warunki dla ich rozwoju. Hodujemy je w idealnym środowisku, w którym występuje bujna roślinność i naturalna poranna rosa. Dodatkowo mieszanki paszowe sporządzamy z wyselekcjonowanych i ekologicznych ziaren zbóż z domieszką specjalnych ziół. Każdego dnia je kontrolujemy i doglądamy osobiście, a podczas selekcji poddawane są rygorystycznej ocenie jakościowej.

Już od czasów starożytnych Rzymian przypisuje się ślimakom właściwości afrodyzjaku. Ich mięso jest bardzo delikatne, chude i zdrowe, zawierają bowiem wiele cennych wartości odżywczych takich jak: białko, selen, wapń, magnez, cynk, miedź czy jod. Mogą być przyrządzone poprzez gotowanie, pieczenie lub duszenie w sosie.

Nasze produkty

Nie zawierają konserwantów, polepszaczy i sztucznych środków barwiących żywność
Pochodzą z własnego gospodarstwa
Mogą być pakowane w różnej wielkości i ilości
Występują w postaci mrożonej i chłodzonej
Posiadają najwyższą jakość Smaku!

Snails Garden Skalmowscy
https://web.facebook.com/SlimakizMazur/

 

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br