Street Food Snails

Kolejny raz okazało się że pasja i dobra kuchnia nie zna granic. Wizjonerskie podejście właścicieli firmy Snails Garden - Pani Marioli i Grzegorza Skalmowskich okazało się trafione w DZIESIĄTKĘ!

Kto by pomyślał że na imprezie "ulicznego jedzenia", ślimaki odniosą taki sukces. W ofercie piątej edycji Łódź Street Food Festival, znalazło się aż 31 food trucków i 43 restauratorów. Jednak kolejka po ślimaki była najdłuższa. Jak to się dzieje że ślimaki mają taką popularność? To proste, łodzianie są otwarci na nowości i nie ma znaczenia gdzie, tylko jak smakuje :)
Nasze działania po raz kolejny przyczyniły się do popularyzacji konsumpcji ślimaków wśród Polaków.
Wszak ślimak to bardzo duża ilość łatwo przyswajalnego białka, ponadto chude mięso zawiera też sporo wapnia, potasu, magnezu, miedzi, cynku i selenu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie Kuchni+. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego entuzjazmu! Czekamy niecierpliwie na materiał filmowy KUCHNI+

k2 n

k2 n k2 n k2 n k2 n k2 n

 

 

 

 

 

 

 

 

Śledźcie nasz fanpage, pod koniec lutego kolejny festiwal. Wkrótce więcej informacji.

Foto relacja Łódź Street Food Festival 2015

 

menu weselne

 CLF pros

WITAMY NA STRONIE

Zachęcamy do uatrakcyjnienia swojego menu oryginalną i niepowtarzalną kuchnią z naszymi produktami, które z pewnością staną się nietypową atrakcją na Państwa stole.

Projekt graficzny: Virtual People

 

 

loga stopka br